The Butterfly Button

אודות

אתר אקשיבה הוקם על מנת לתת מענה לכם, חרדים וחרדיות המעוניינים לשאול שאלות בנושאים אמונה ומחשבה, התחבטויות אישיות, צניעות, ובעיות שונות וכל זאת בחסיון מלא, ללא כל צורך בחשיפה או זיהוי כלשהו.

לשם כך הורכב צוות, הכולל משיבים ומשיבות חרדים, ר”מים ומחנכות, אנשי ונשות טיפול חרדים, ובעלי יכולות ומומחיות בנושאים נוספים, אשר עברו הכשרה ייעודית, שיקבלו את שאלותיכם במייל (ask@akshiva.co.il) או דרך האתר, יקשיבו לכם, וינסו לברר יחד אתכם את המענה לשאלה, במקצועיות וברגישות, ובעיקר בהקשבה מלאה למה שמפריע, מציק, מכאיב, בוער, כואב לכם.

כל המשיבים עונים בהתנדבות מלאה, למענכם, וללא תשלום מגורם מימון כלשהו.
לשואלים היקרים, חשוב להדגיש מספר נקודות:


השאלות המפורסמות באתר כולן אמיתיות ונשאלו על ידכם/ן במטרה שתוכלו להעזר בהם, ולעיין בנושאים המעניינים אתכם/ן.
לא כל השאלות הנשאלות מפורסמות באתר. במידה וסימנתם שאין רצונכם ששאלתכם תתפרסם, או שלדעתינו כדאי לשמור על חסיונה של השאלה, השאלה לא תפורסם, והתשובה תשלח למייל של השואל בלבד.

כמו כן יתכן והתשובה לא תעלה לאתר מסיבות הקשורות לפרטיות, צניעות, או סיבה אחרת לפי שיקול המערכת.
גם תשובה שעולה לאתר – יתכן והשאלה ו/או התשובה תשונה לפי דעת וצורך המערכת.
חשוב מאוד: התשובות באתר ו/או התשובות שתקבלו מהמשיבים אינם תחליף לייעוץ מקצועי.

הבהרה
אקשיבה הינו ארגון חרדי לכל דבר ועניין, וככזה מחוייב במחוייבות מוחלטת וגמורה לתורה ולהלכה המקובלת והמסורה ע”י גדולי ישראל שבכל דור. המוכנות להכיל ולהקשיב לכל שאלה, להתאים תשובה לכל שואל, ולענות לכל אדם במקום בו הוא נמצא, בבחינת “עמו אנכי בצרה”, אינה סותרת או פוגמת בעמדתנו והשקפתנו שמשה אמת ותורתו אמת, ע”פ חז”ל הקדושים, ראשונים ואחרונים ועד לפוסקי דורנו והגדולים אשר שתל הקב”ה בכל דור להדריכו על פי אתגריו ומצבו.

אקשיבה מחוייב להתייעצות ושמיעה לגדולי ישראל בכל ההכרעות העומדות לפיתחו, ומתייעץ באופן תדיר עם תלמידי חכמים המכירים את הארגון ופועלו ומעורבים בעשייתו, ובעת הצורך אף למעלה בקודש, מופנות השאלות אל גדולי דורנו שלאורם אנו הולכים.

המשיבים באתר כ-80 במספר, נבחרו בקפידה בשל השתייכותם לקהילה ומקצועיותם הגבוהה בתחום בו הם עוסקים. כולם משתייכים לציבור החרדי, בוגרי ישיבות וסמינרים, בעלי תפקידים משמעותיים במוסדות חרדיים, אנשי מקצוע מעולים בתחומם, שנבחרו על ידי תלמידי החכמים המלווים את הארגון ועל ידי הנהלת הארגון כמתאימים למלא תפקיד רגיש זה של הקשבה ומענה.

מטבע הדברים אין סגנון ודעת כל המשיבים שווה, וכל אחד משיב לשאלות על פי אופיו, דעתו, סגנונו, ובעיקר לפי הבנתו את מקומו של השואל ואת צרכיו. מדי שבוע עולות לאתר עשרות שאלות ותשובות ועל כן אין ביכולתה של הנהלת “אקשיבה” לבחון בדקדוק כל תשובה בטרם פרסומה. אנו מסתמכים על כשרותם וישרותם של המשיבים העושים את מלאכתם נאמנה תוך נשיאות לב והתנדבות מלאה, אך אין בפרסום תשובה כל הסכמה לתוכן התשובה או לסגנונה, וכל אחד ישאל את רבותיו כאשר נוגעים הדברים למעשה.

אנו, המשיבים ומנהלי האתר, עושים את כל המאמצים על מנת שלא תצא תקלה מתחת ידינו במהלך מלאכת הקודש, אך שגיאות מי יבין, ונשמח לקבל הערות במידה ונמצאה שגיאה או בעיה באחת או יותר מהשאלות והתשובות שפורסמו.
בנושאים שונים הקשורים לאתר ולארגון ניתן לפנות למיכאל נכטילר mn1405@gmail.com

השימוש באתר כפוף למפורט במסמך “תנאי השימוש באתר”. אנא קרא את תנאי השימוש. כניסתך לאתר ושימושך בו יעידו על הסכמתך לתנאים המפורטים במסמך זה. לחץ כאן לקריאת “תנאי השימוש באתר”←

עידכונים ותשובות בכל דרך שרק תרצו

באימייל
הזינו את כתובת המייל שלכם
בוואצאפ
לחצו כדי להצטרף לקבוצה!
בטלגרם
לחצו כדי להצטרף לקבוצה!
דילוג לתוכן