מאת:

התפרסם בתאריך:

22/05/2019

אין לי יחס מהבחור כל כך

שאלה מקטגוריה:

היי. הייתי הרבה בשידוכים עכשיו מצאתי מישהו שמתאים לי ורואה לטווח הארוך שיהיה קשר.
הבעיה שהוא לא מתייחס אלי
אנחנו סוגרים וורט אחרי הרבה פגישות יש לו מלפני 3 ימים את המס שלי אבל הוא לא מתקשר אס שלחתי לו הודעה והתכתבנו טיפה לפני יומיים ואתמול גם קצת מרגישה שהוא לא אוהב אותי.
הרבה אהבה קיבלתי בחיים ופתאום ממי שאת מרגישה שצריכה הכי הרבה יחס ואם לא אהבה לפחות התעניינות ונשיאת חן אבל הוא לא מביע את זה עכשיו יש לו חתונות של חברים אז הוא חייב ללכת ולא הציע להפגש בבוקר למשל אז יום שלישי הקודם נפגשנו עכשיו ההורים ישבו או לפני או ביום רביעע ואני יראה אותו רביעי או חמישי.
למה לא קשה לו לא לראות אותי שבוע.
למה הוא לא סימס לי את זה במיוחד שציין שיתקשר בשישי.
אמר דרך השדכן שהוצאנו כבר מהתמונה.

קשה לי ממש אני רגילה לשפיכת אהבה כבר בפגישות מוקדמות ואיתו אין את זה.
מפחדת שהוא לא יתייחב אלי גם אחרי הנישואים אולי פשוט אין לו את זה???

תשובה:

שלום לך שואלת יקרה, היו לי כמה מחשבות על מה שכתבת ואשמח לחלוק אותן איתך. לא היה לי ברור אם כבר התארסתם או טרם, בכל מקרה אתם בשלב מאד מוקדם בקשר. אולי הבחור שלך הוא יותר בעניין של התאמה שכלית ופחות חושב על הקשר הריגשי שאתם צריכים לבנות ביניכם. אני מציעה לך מאד להתמקד בחלק שלך, לא להתאכזב ולשבת פאסיבית ולחכות שהוא ייזום,ליצור קשר לספר שקשה לך כמה ימים לא לדבר איתו, שממש חשוב לך שתיפגשו, מעניין יהיה לאות את התגובה שלו, אם הוא יענה ממקום שכלי (בשביל מה להיפגש הרי סיכמנו הכל) או ממקום שמכיל ומבין רגש (אני מבין,בואי נקבע,גם לי חשוב,וכן על זה הדרך) אני מתארת לעצמי שאם בחרת להתארס עימו הוא כנראה מצא חן בעיניך, מה חיבבת בו? מה השתנה? תראי ,יש אנשים חמים יותר ויש אנשים חמים פחות, הגיוני בהחלט שאת שיכת לאלו שיותר והוא לאלו שפחות, וזה בסדר גמור. זה יכול לעבוד ביניכם רק אם לא תנסו לשנות האחד את השני אלא לקבל אחד את השני כמו שהוא. אם את כל הזמן תצפי ממנו למשהו שאין לו לתת לך, תהיי מתוסכלת מההעדר, הוא ירגיש דפוק עם עצמו שהוא לא יכול לתת לך מה שאת צריכה לא מתכון נפלא לזוגיות מאושרת… אל תנסי לסחוט ממנו מילות רגש, תדברי את עצמך, את רגשותיך, אולי בעתיד הוא ילמד את שפת האהבה שלך אבל אל תבני על זה. אולי גם לא. תבחרי בו רק כשאת משלימה שזה מי שהוא. שהוא לא אחד שירעיף עליך המון מילות אהבה. את יכולה לחיות עם זה? אולי הוא מהאנשים שלוקח להם זמן להיפתח ולהרגיש, זה מי שהוא, חבל לדחוק בו לא יצא מזה דברים טובים. אי אפשר לדחוק אדם לקיר בפקודה להיות חם ולבבי.. כשכתבתי אל תנסי לשנות אותו לא התכוונתי שלא תספרי לו מה יעזור לך, זה כן חיובי לספר את עצמך. אני ממש אשמח שתתקשר אלי כל יום יהיה לי מאד נעים לקבל ממך הודעה בלילה אני אוהבת שאנחנו נפגשים גם בלי סיבה מיוחדת רק כי אני מתגעגעת. מה נקרא לשנות אותו? לומר לו בטרוניה: למה לא סימסת לי אתמול? ממש נפגעתי אתה לא בסדר שלא בקשת שניפגש זה מוזר שאתה לא מראה אהבה ההבדל בגדול זה שפת האני מול שפת האתה. וזה תירגול חשוב מאד לנישואין.. חשוב לי לשלוח לך תשובה זריזה אז נסתפק בזה אם יש לך עוד שאלות אפשר בשמחה תמר

שתפו בפייסבוק, באימייל או הדפיסו

גם לך יש שאלה מציקה?

הגיע הזמן שיקשיבו לך!

יש לך מה להוסיף? זה בדיוק המקום:

תגובה אחת

  1. היי שואלת יקרה,
    לא יודעת לאיזה מגזר חברתי שייך הבחור, אבל שימי לב שייתכן והוא נמנע מפגישות רבות או שיחות טלפון ממניעים חברתיים או עקרוניים.
    אם הוא בחור ישיבה אז בישיבות יש ממש כללים מה לעשות או לא לעשות בתקופה שבין האירוסין לחתונה. כמה להפגש, מתי לדבר, ומה לא להגיד.
    ייתכן וזה הנורמות והקווים האדומים בחברה בה הוא חי, וזה יעבור מיד עם החתונה…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן